Gelmiş Geçmiş En Büyük İki Yalan

ilişkiler

Hep iyi şeyler olmuyor ya hayatta,çoğu kez hayatın hep kötü tarafıyla yüzyüze geldiğimizi düşünürüz aslında öyle olmasa bile %51’e %49 üstünlük kötü taraftan yana gibi haksız mıyım?

İlişkiler,insanın varlığından beridir süregelen bir süreç.Beraber yaşamanın verdiği iletişim bizi birbirimizle yakınlaştırıp-uzaklaştırmada önemli pay sahibi.Yakınlaşmanın diğer aşaması ise “ilişki” dediğimiz,iki insan arasında geçen sevgi,aşk gibi parametreleri olan bir satranç oyunu.

Neden mi satranç? Her attığınız adımın bir cevabı her yaptığınız hamlenin bir sonraki hamlenize etkisi vardır,çünkü iki insan asla birbirine karşı gardını indirmez.Bu oyunda şah’ın hiçbir değeri yoktur önemli olan tüm taşları kaybetmemeniz ve rakibi bunaltmaktan ibarettir.

İlişkilerin çoğunda(%99) aynı konuşmalar yaşanır,bunların herbiri gelmiş geçmiş en büyük yalanlardır,fakat ben sadece ikisiyle uğraşacağım.

“Seni çok seviyorum”

Bu epik efsane binlerce yıldır kullanılmakta olup ilişkinin sonunda aklınıza sarfedildiği anlar geldiğinde neye uğradığınızı anlamanızda yardımcı olacaktır.Bu cümle o kadar çok kullanılır ki,hızlı arama tuşu gibi bir tuş ayarlanıp otomatiğe bağlanılabilir.İlişkilerin yine %99’unda görülen odur ki bu laf ya anlık ya da kandırmacadan ibarettir.

“Sni çk sviorm bn .d.d”

Yemeyin,yedirtmeyin.

Bu da Candan reyizden gelsin:

“Sonsuza kadar seninle olacağım.”

Bu lafın diğer türevleri de var,sonsuza kadar birlikte olalım,seni hiç bırakmayacağım gibi.Yıllardır görünen o ki bunu söyleyip lafını doğru çıkaran henüz olmadı,var ise de ben ne gördüm ne duydum helal olsun ona.Bunu söyleyen karşı taraf daima ayrılan taraf olur bakın geçmişinizi bir gözden geçirin,yüzünüze güle güle gözleri ışıldıya ışıldıya söyleyen kişi çoktan çekip gitmiştir,hatalıysam lütfen arayın.

Herkes,birileriyle aynı yalanları söyleyip devam ediyor,bu yazıyı yazarken de,siz bunu okurken de birileri birilerine bu yalanları söylüyor hem de hiç düşünmeden.

Bu yalanları en çok seve seve söyleyen nedense kadınlardır,bunu okuyan bayan arkadaşlar lütfen aksini iddia etmek için bir hemcinslerini bir düşünsün.Bu kadar kolay olmamalı yani.

Ha birde şöyle birşey var,tüm konunun üstünde sosyal mesajda verip konuyu kapatmak gerek dostlar:

http://www.youtube.com/watch?v=vAj6Iuy3WgY

Bir cevap yazın